Звоните!
Ответим на любые вопросы
Перший сертифікований постачальник в Україні
Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Sticker Wall, яка співпрацює з найвідомішими в Європі виробниками об'ємних самоклеючих покриттів. Ми пропонуємо купити самоклеючі панелі різного дизайну та кольору, тому кожен зможе вибрати собі матеріал за смаком. Великий асортимент панелей, що імітують різні типи цегли та сорти деревини, представлений у широкій колірній гамі. Вибрати ідеальне рішення, що поєднується з іншими деталями оздоблення та меблями, буде дуже просто.
Наша компанія – це перший в Україні сертифікований постачальник самоклейних 3D панелей. Ми пропонуємо продукцію за найприємнішими цінами, тому що працюємо без посередників безпосередньо з виробниками. На складі компанії в Україні є всі види продукції, представленої в каталозі, ми готові відправити покупцеві будь-яку кількість товару в день оформлення замовлення.
Швидкий ремонт за короткий термін і за доступною ціною - це можливо з компанією Stickerwall.
Якість продукції та відмінний сервіс, які пропонує інтернет-магазин Стікер Волл, вже оцінили тисячі клієнтів у різних куточках України. Нашими панелями декоровано понад 15 000 приміщень та 6 000 наших покупців стали постійними клієнтами.
Наші сертифікати

Made on
Tilda