Звоните!
Ответим на любые вопросы
Оновити поверхню легко та швидко з

Самоклеюча плівка в рулонах 10×0,45м, 10х0,67м. Ціна від 330 грн.

Найшвидший спосіб змінити набридлі старі поверхні та подарувати нове життя Вашим меблям!
Плівка на самоклеючій основі
Ідеально підходить для обклеювання або відновлення меблів, міжкімнатних дверей та декорування інтер'єру. Завдяки насиченому малюнку вигідно виділить та прикрасить Вашу оселю. Плівка самоклеюча на будь-який смак: під дерево, мармур, геометричний та мозаїчний прінт або просто однотонна - задовольнить Вашу потребу для різноманітних цілей використання.
Праворуч - було. Ліворуч - стало.
Так, самоклеюча плівка сама не приклеїться. Необхідно попрацювати акуратно та непоспішаючи. АЛЕ ВСЕ МОЖЛИВО! Покупець не впізнав свою кухню після оновлення фасадів за допомогою плівки.
Переваги самоклеючої плівки
 • Невисока вартість
  Враховуйте ЩО: для кожного виду плівки самоклеючої ширина полоси 45см, довжина 10 метрів. Один рулон покриє 4.5кв.м!
 • Захист поверхні
  Захист Ваших меблів від механічних пошкоджень, подряпин та сколів. Це також друге життя для старих меблів!
 • Легко клеїти
  Плівку легко клеїти, лише зняти захисну бумагу зі зворотної сторони. Краще дивіться відео та прочитайте інструкцію до поклейки
 • Вологостійкість
  Стійкість до вологості та стирання. Самоклеючу плівку легко мити вологою серветкою, прінт залишається незмінним!
Посібник з поклейки:
Перед монтажем необхідно очистити поверхню жиру, бруду, пилу, протріть насухо чистою тканиною або серветкою. Якщо потрібно знежирити основу, скористайтеся засобом для миття посуду або (у складному випадку) лужним розчином. Поліровані, лакові, забарвлені поверхні ідеально підходять для поклейки плівкою. Чисті дошки чи фанеру покрийте поліефірним або ґрунтовим лаком. Розтріскану і нерівну поверхню обробіть шпаклівкою для дерева і відшліфуйте наждачним папером. Потім цю поверхню потрібно покрити ґрунтом на основі акрилу, щоб наклеєна плівка добре трималася.

Поклейка.
 • Відокремлюємо папір від плівки приблизно на 4-5см
 • Прикладаємо плівку до поверхні та наклеюємо відокремлений край
 • Поступово і повільно витягаємо папір однією рукою з плівки, що залишилася, іншою рукою потрібно розгладжувати плівку м'якою ганчіркою або рушником.
 • Щоб уникнути появи бульбашок, необхідно рухатися від центру до краю плівки. Якщо все-таки бульбашки залишаться, їх потрібно буде акуратно проколоти голкою, та розгладити випустивши таким чином повітря
Made on
Tilda